Skip to main content

Paminklai tai nutrukūsio gyvenimo atspindys – nėra tik paprastas, nebylus akmuo. Kiekvienas žmogus ir jo gyvenimas yra ypatingas, todėl mes labai norime padėti išrinkti patį geriausią paminklą.

Štai keletas trumpų ir paprastų patarimų, kaip tai padaryti:

 1. Prieš rinkdamiesi vieną ar kitą paminklą, gerai pagalvokite, ką jums iš tiesų reiškia žmogus, kuriam renkate paminklą. Prisiminkite jo asmenybę, charakterį, pomėgius. Paminklas privalo jį atspindėti.
 2. Nesirinkite paminklo didžiuosiuose miestuose, nes Vilniuje ar Kaune parduodami paminklai, dažniausiai būna gaminami regionuose, ir perkami perpardavimui iš mažesnių gamintojų, todėl permokėsite.
 3. Apvažiuokite kelias didžiausias paminklų aikšteles, fotografuokite ir labiausiai patikusias nuotraukas atsiųskite mums – paminklų gamintojams. Kartu parašykite kapo išmatavimus, tokiu būdu sulauksite geriausios kainos pasiūlymų. Rimtas ir atsakingas gamintojas Jūsų užsakymą įgyvendins per mėnesį.
 4. Nepamirškite paprašyti sutarties su išsamia informacija apie paminklo akmenį, išmatavimus ir terminus. Jeigu vengiama tai suteikti, rinkitės kitą gamintoją.
 5. Atsiimdami paminklą ar montavimo metu įvertinkite jo kokybę. Atkreipti dėmesį reikėtų į skilimus, blogai nupoliruotas vietas ar kitus defektus.

Kinietiški paminklai – mes jais neprekiaujame, tai kitoks verslas nei mūsų, tačiau juos pirkti galite jeigu:Paminklai - Išsirinkti paminklą

 1. Prieš įsigyjant pasikalbėsite su prekybininkais kurie drąsiai pripažįsta, kokie ir iš kur yra jų paminklai.
 2. Konsultuoja parenkant geriausią statymo vietą, neslepia apie galimo išblukimo riziką.
 3. Sąžiningumas ir žmogiškumas yra svarbiausia.
 4. Visi kiti bandantys iškelti savo paminklų vertę menkindami kitus – neverti Jūsų dėmesio.

Unikalūs ir išskirtiniai paminklai yra įdomiausia ir gražiausia šio verslo dalis.

Tad renkantis specialistą būtina, jog jis:

 1. Būtų paminklų gamintojas, ne tiesiog perpardavėjas ar bent jau turėtų išskirtinį susitarimą su gamintoju. Pasidomėkite tuo.
 2. Veiklos ar įmonės patirtis nesvarbu, visos įmonės dirbančios šioje srityje turi bent 15 metų patirtį, tai neįrodo gebėjimo dirbti kokybiškai.
 3. Atvykite į gamybos vietą (susitarkite apsilankę prekybos taške) ir įvertinkite aplinkos tvarką, akmens luitų kiekį, cecho ir įrengimų kiekį – tokiu būdu susidarysite tinkamą veiklos vaizdą.

Peržiūrėkite mūsų paminklų ekspozicija internete. Nuolaidas nuolatos suteikiame mūsų facebook puslapio fanams.